A hideg napokon legjobb egy termálfürdőben!
Napjaink híradásaiban kiemelt témaként szerepel az aktuális hóhelyzet és a meglepően alacsony hőmérséklet. Kovacsics Imre, a Spa Hungary Holding Zrt. elnök-vezérigazgatójának tippje: csobbanjunk egy termálban, ahol testünk-lelkünk átmelegszik, s közben még az otthoni fűtésszámla egy részét is megspóroljuk!
Kovacsics Imre, a Spa Hungary Holding Zrt. elnök-vezérigazgatója, és egyben az újonnan nyílt Makói Hagymatikum Fürdő cégvezetője személyes tapasztalatiról számolt be: ?Az útfenntartókat dicséret illeti meg, hiszen nem találkoztam járhatatlan utakkal, komolyabb fennakadásokkal, még a Székesfehérvár-Makó-Székesfehérvár útvonalon sem. A híradásokkal ellentétben nem állt meg az élet, ennek ellenére a fürdővendégek utazási kedvét szegték ezek a híradások."
A fürdőszakember felhívta a figyelmet az érem másik oldalára: ?A felszín alatti vizek hazájában előnyt is kovácsolhatnánk a meleg gyógyvizű létesítmények népszerűsítésével ilyen időjárás közepette, hiszen nyugati szomszédainkban, vagy az északi országokban a hideg pont motiváló tényezőként jelenik meg az emberek szabadidős tevékenységének kiválasztása során: egy kellemes hőmérsékletű fürdőzés, vagy szaunázás elviselhetőbbé teszi a zord időjárást, és a szektor általános árszínvonalát tekintve még gazdaságosabbnak is mondható például egy napi fűtésszámlával szemben."