Quantcast

Aktuális akciók
Tavaszi akciók Tavaszi akciók

Imádják az egyetlen egycsillagos hazai szállodát

2015. 09. 29. 08:58
Forrás: Turizmus.com
Hotelvilág
A Polimer Sz. Kft. (Wanhua-BorsodChem Group) megnyitotta az ország első és jelenleg egyetlen egycsillagos hotelstars minősítésű szállodáját, a Hotel Fremont, mely mintegy 95 százalékos kihasználtsággal zárta az augusztusi hónapot.
Négy évvel ezelőtt még munkásszállóként üzemelt Berentén a 26-os út mellett az az épületegyüttes, amely mára már átalakítva várja a vendégeket. A tulajdonosok leginkább az átmenő forgalomra, és az itt működő cégekhez látogató üzletemberekre tervezték a házat, és a további fejlesztéseket.
Jelenleg a hotelszárnyban 28 kétágyas zuhanyzófülkés szoba található. Míg a közösségi szállás szárnyban 18 négyágyas szoba található közös mosdóval és mellékhelyiségekkel. A házban korszerű, háromszáz adagos konyha is található.
A hotel mögött a helyi cégek sportrendezvényeket is szervezhetnek, jelenleg is van egy salakos focipálya, de az sem kizárt, hogy egy-két éven belül teniszpályát is építenek.
A BorsodChem Zrt., Kazincbarcika Város Önkormányzata és a Polimer Sz. Kft. anyagi támogatása révén mintegy 12 millió forintos beruházással elkészült a régió legkorszerűbb, 4 pályás nemzetközi versenyekre is alkalmas tekepályája is.
Iratkozzon fel értesítéseinkre, hogy ne maradjon le a fürdőkkel, fürdővárosokkal kapcsolatos legfontosabb és legfrissebb hírekről! Kattintson az alábbi gombra...

Felhőtlen pihenés a Bellevue Hotelben!

Élvezze a Duna-parti panorámát Esztergomban! Félpanziós ellátás, korlátlan wellness (szaunák, jacuzzi, élménymedence) és üdvözlőital várja. Foglaljon most a legjobb áron, már 74.900 Ft/2 fő/2 éjtől!Megnézem